Praca dla metalowców

Metal worker jobs Metal worker jobs

KTO TO JEST EASTMEN?

Eastmen to jedna z najlepszych agencji rekrutacyjnych w Holandii. Od 2006 roku rekrutujemy specjalistów z Europy i umieszczamy ich w holenderskich firmach. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją, co świadczy o wysokim standardzie pracy, jaki stosujemy. Oferujemy pracy w Holandii dla obcokrajowców z pilnymi wyjazdami w różnych dziedzinach, takich jak techniczna, chemiczna czy logistyczna.

Dlaczego warto wybrać Eastmen?

  • Tygodniowe wynagrodzenie (€)
  • Holenderski kontrakt i warunki
  • Plan emerytalny*
  • Twój własny pokój
  • Samochód i karta paliwowa**
  • Egzamin VCA (bezpieczeństwo)***
  • Inne szkolenia***

* po 6 miesiącach
w przypadku własnego samochodu otrzymujesz zasiłek za km do i z pracy powyżej 10 km. W przypadku wynajmu naszego samochodu – karta paliwowa
*** jeśli wymagane

CZEGO POSZUKUJĄ HOLENDERSKIE FIRMY W PRACOWNIKACH METALURGICZNYCH?

Wielu naszych holenderskich klientów poszukuje pracowników metalurgicznych. Dziedziny, w których działają i produkty, które tworzą, są bardzo zróżnicowane. Również stopień trudności wymaganych umiejętności różni się w zależności od klienta.

Na przykład jeden z naszych klientów produkuje maszyny do karmienia zwierząt dla rolników. Poszukuje on pracowników metalurgicznych, którzy będą pracować na stole piłkarskim i wiercić otwory zgodnie z rysunkiem. Muszą oni również umieć od czasu do czasu malować metalowe przedmioty.

Inny klient zajmuje się projektowaniem, opracowywaniem i wytwarzaniem części metalowych do różnych zastosowań. Specjalizują się w obróbce blachy i dostarczają części dla praktycznie każdej branży, w tym spożywczej, rolniczej i motoryzacyjnej.

Poszukują oni pracowników metalurgicznych, którzy będą pracować na maszynie do wykrawania i wyjmować z niej metalowe przedmioty. Muszą oni również usuwać ostre krawędzie, aby działy spawalnicze i giętarskie mogły przetwarzać dalej te elementy.

Metal worker operating a sheet press machine
Welding robot automotive industry

Inny klient produkuje części, produkty kompozytowe, podzespoły i kompleksowe instalacje dla różnych sektorów. Poszukują oni p racowników metalurgicznych, którzy będą pracować z zaawansowanymi narzędziami maszynowymi, w tym robotem spawalniczym, giętarką, CNC-sterowaną wiertarką i wieloma innymi maszynami. Sprawdzanie produktów i gwarantowanie jakości również stanowi część pracy.

Mamy również klientów specjalizujących się w lakierowaniu i odbudowie uszkodzonych samochodów. Poszukują oni kandydatów z ponad 3-letnim doświadczeniem w naprawach samochodowych/naprawie karoserii samochodowych. Pracownik metalurgiczny będzie odpowiedzialny za przygotowanie naprawy uszkodzeń, montaż i składanie części samochodowych oraz pracę z metalami na samochodach.

Jeden z naszych innych klientów produkuje różnego rodzaju produkty, od sztuki, filtrów, podłóg nośnych, platform i schodów po maszyny i projekty dla przemysłu przesiewowego i firm budowlanych. Poszukują oni operatorów lasera. Muszą oni umieć czytać rysunki techniczne oraz dokonywać gięcia i cięcia produktów (płyt ze stali nierdzewnej). Szlifowanie i spawanie byłoby również świetnym dodatkiem, więc praca jest dość zróżnicowana.

Mamy również klienta z 40-letnim doświadczeniem w produkcji różnych rodzajów układów wydechowych, takich jak te do motocykli ulicznych, krążowników, motocykli customowych, off-roadów, skuterów i projektów specjalnych, w tym układów wydechowych do wyścigów motocyklowych. Wprowadzą oni na rynek sensacyjną serię układów wydechowych, która doskonale odpowiada na obecne wzornictwo i styl motocykli. Poszukują oni pracowników metalurgicznych, którzy potrafią ciąć i piłować ze stali nierdzewnej, aby wykonywać układy wydechowe do silników.

Jeden z naszych najstarszych klientów (od 2008 roku) tworzy wysokotechnologiczne części dla przemysłu jachtowego i budowy statków, budowy maszyn, rolnictwa, przemysłu offshore i formowania form. Poszukują oni wszechstronnych pracowników metalurgicznych z wiedzą na temat spawania, zarówno MIG/MAG, jak i TIG. Idealny kandydat potrafi samodzielnie pracować w konstrukcji metalowej i wykonywać zadania takie jak cięcie i szlifowanie metali oraz pracę z różnymi narzędziami ręcznymi. Wymagana jest również wiedza na temat pracy z różnymi materiałami o wysokiej jakości, takimi jak przemysł budowy jachtów.

Shipyard

To tylko kilka przykładów holenderskich firm poszukujących metalowca. Chcesz pracować dla jednego z naszych klientów? Zobacz nasze aktualne oferty pracy.

NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Doskonałe miejsca pracy w różnych sektorach tylko czekają na doświadczonego profesjonalistę takiego jak Ty. Na co czekasz?

Monter opon
Młoda i dynamiczna holenderska firma, która nieustannie się rozwija, poszukuje montera opon. Czekamy na osoby, które kochają samochody i chcą poznać nowe możliwości zawodowe! Opis stanowiska: Będziesz wprowadzać najpiękniejsze samochody do warsztatu i myć je Rozwiązywać na trasie problemy kierowców ciężarówek z oponami, demontować, odbierać, dostarczać i przechowywać opony na miejscu w warsztatach lub u […]
Kierowca wózka wysokiego składowania z certyfikatem
Ważna holenderska firma, która dostarcza towar na ponad kilkanaście adresów dziennie w całej Europie i posiada magazyn o pojemności 5000 palet, korzystająca z postępowego sposobu pracy, który pozwala na szybki wzrost, poszukuje kierowcy wózka wysokiego składowania z certyfikatem. Opis stanowiska: Będziesz przemieszczać palety po magazynie Będziesz załadunkiem i rozładunkiem samochodów za pomocą wózka wysokiego składowania […]
Elektryk-mechanik (rzeźnia drobiu)
Szukasz nowej pracy za granicą? Ważny zakład rzeźny, który produkuje świeże i mrożone mięso drobiowe dla europejskiego rynku detalicznego i gastronomicznego, oraz jeden z największych graczy na rynku mięsa drobiowego w Europie, poszukuje elektryka-mechanika. Opis stanowiska: Będziesz samodzielnie wykonywać prace konserwacyjne (prewencyjne), naprawy i remonty maszyn i instalacji (usuwanie awarii maszyn i instalacji) Będziesz montować, […]
Kierowca ciężarówki (CE) z wózkiem widłowym
Szukasz pracy w dziedzinie transportu i logistyki? Dołącz do nas i przeżyj holenderskie doświadczenie! Holenderska firma zajmująca się wynajmem skrzyń magazynowych do użytku prywatnego i biznesowego poszukuje kierowcy ciężarówki (CE) z wózkiem widło. Opis stanowiska: Będziesz dostarczać i odbierać pudełka do przechowywania z domów klientów Przedmioty muszą być ładowane i rozładowywane za pomocą wózka widłowego […]
Monter
Czy masz doświadczenie jako monter instalacji elektrycznych i chcesz rozwijać się zawodowo w nowoczesnych i rozwiniętych miastach, takich jak Amsterdam, Maastricht lub Boskoop? Poszukujemy montera dla niderlandzkiej firmy specjalizującej się w realizacji różnych prac instalacyjnych. Opis stanowiska Do Twoich codziennych obowiązków będą należeć: Samodzielny montaż, a także wprowadzanie zmian oraz rozbudowywanie zróżnicowanych instalacji technicznych. Montaż, […]
Lakiernik samochodowy
Masz doświadczenie w zawodzie lakiernika samochodowego i chcesz rozwijać się zawodowo w tej dziedzinie? Jesteś otwartą osobą gotową do pracy w zespole, by zapewnić klientom najlepsze doświadczenia i zadbać o ich zadowolenie? Być może jesteś osobą, której szukamy! Niderlandzka firma poszukuje lakiernika samochodowego. Opis stanowiska Do Twoich codziennych obowiązków będą należeć:  Przygotowanie uszkodzonych części do […]

Często Zadawane Pytania

Eastmen to w pełni certyfikowana agencja w Holandii, która oferuje pracę w Holandii z pilnymi wyjazdami w różnych dziedzinach, takich jak technika, chemia czy logistyka.

Eastmen zajmie się wszystkim za Ciebie. Oferujemy umowę holenderską, cotygodniową płatność, dodatek na samochód i gaz oraz wiele więcej.

To zależy od produktów, które wytwarzają. Może to być piłowanie lub cięcie metalu, montaż i spawanie części, obsługa robota spawalniczego lub praca z różnymi narzędziami ręcznymi.

PRIVACYBELEID

ALGEMENE VOORWAARDEN

088 144 4444

INFO@EASTMEN.NL

AANMELDEN VOOR DE NIEWSBRIEF

© 2024 Eastmen Human Resource B.V

Papendorpseweg 99 building A

3542 AD Utrecht

Nederland