Praca dla metalowców

Metal worker jobs Metal worker jobs

KTO TO JEST EASTMEN?

Eastmen to jedna z najlepszych agencji rekrutacyjnych w Holandii. Od 2006 roku rekrutujemy specjalistów z Europy i umieszczamy ich w holenderskich firmach. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją, co świadczy o wysokim standardzie pracy, jaki stosujemy. Oferujemy pracy w Holandii dla obcokrajowców z pilnymi wyjazdami w różnych dziedzinach, takich jak techniczna, chemiczna czy logistyczna.

Dlaczego warto wybrać Eastmen?

  • Tygodniowe wynagrodzenie (€)
  • Holenderski kontrakt i warunki
  • Plan emerytalny*
  • Twój własny pokój
  • Samochód i karta paliwowa**
  • Egzamin VCA (bezpieczeństwo)***
  • Inne szkolenia***

* po 6 miesiącach
w przypadku własnego samochodu otrzymujesz zasiłek za km do i z pracy powyżej 10 km. W przypadku wynajmu naszego samochodu – karta paliwowa
*** jeśli wymagane

CZEGO POSZUKUJĄ HOLENDERSKIE FIRMY W PRACOWNIKACH METALURGICZNYCH?

Wielu naszych holenderskich klientów poszukuje pracowników metalurgicznych. Dziedziny, w których działają i produkty, które tworzą, są bardzo zróżnicowane. Również stopień trudności wymaganych umiejętności różni się w zależności od klienta.

Na przykład jeden z naszych klientów produkuje maszyny do karmienia zwierząt dla rolników. Poszukuje on pracowników metalurgicznych, którzy będą pracować na stole piłkarskim i wiercić otwory zgodnie z rysunkiem. Muszą oni również umieć od czasu do czasu malować metalowe przedmioty.

Inny klient zajmuje się projektowaniem, opracowywaniem i wytwarzaniem części metalowych do różnych zastosowań. Specjalizują się w obróbce blachy i dostarczają części dla praktycznie każdej branży, w tym spożywczej, rolniczej i motoryzacyjnej.

Poszukują oni pracowników metalurgicznych, którzy będą pracować na maszynie do wykrawania i wyjmować z niej metalowe przedmioty. Muszą oni również usuwać ostre krawędzie, aby działy spawalnicze i giętarskie mogły przetwarzać dalej te elementy.

Metal worker operating a sheet press machine
Welding robot automotive industry

Inny klient produkuje części, produkty kompozytowe, podzespoły i kompleksowe instalacje dla różnych sektorów. Poszukują oni p racowników metalurgicznych, którzy będą pracować z zaawansowanymi narzędziami maszynowymi, w tym robotem spawalniczym, giętarką, CNC-sterowaną wiertarką i wieloma innymi maszynami. Sprawdzanie produktów i gwarantowanie jakości również stanowi część pracy.

Mamy również klientów specjalizujących się w lakierowaniu i odbudowie uszkodzonych samochodów. Poszukują oni kandydatów z ponad 3-letnim doświadczeniem w naprawach samochodowych/naprawie karoserii samochodowych. Pracownik metalurgiczny będzie odpowiedzialny za przygotowanie naprawy uszkodzeń, montaż i składanie części samochodowych oraz pracę z metalami na samochodach.

Jeden z naszych innych klientów produkuje różnego rodzaju produkty, od sztuki, filtrów, podłóg nośnych, platform i schodów po maszyny i projekty dla przemysłu przesiewowego i firm budowlanych. Poszukują oni operatorów lasera. Muszą oni umieć czytać rysunki techniczne oraz dokonywać gięcia i cięcia produktów (płyt ze stali nierdzewnej). Szlifowanie i spawanie byłoby również świetnym dodatkiem, więc praca jest dość zróżnicowana.

Mamy również klienta z 40-letnim doświadczeniem w produkcji różnych rodzajów układów wydechowych, takich jak te do motocykli ulicznych, krążowników, motocykli customowych, off-roadów, skuterów i projektów specjalnych, w tym układów wydechowych do wyścigów motocyklowych. Wprowadzą oni na rynek sensacyjną serię układów wydechowych, która doskonale odpowiada na obecne wzornictwo i styl motocykli. Poszukują oni pracowników metalurgicznych, którzy potrafią ciąć i piłować ze stali nierdzewnej, aby wykonywać układy wydechowe do silników.

Jeden z naszych najstarszych klientów (od 2008 roku) tworzy wysokotechnologiczne części dla przemysłu jachtowego i budowy statków, budowy maszyn, rolnictwa, przemysłu offshore i formowania form. Poszukują oni wszechstronnych pracowników metalurgicznych z wiedzą na temat spawania, zarówno MIG/MAG, jak i TIG. Idealny kandydat potrafi samodzielnie pracować w konstrukcji metalowej i wykonywać zadania takie jak cięcie i szlifowanie metali oraz pracę z różnymi narzędziami ręcznymi. Wymagana jest również wiedza na temat pracy z różnymi materiałami o wysokiej jakości, takimi jak przemysł budowy jachtów.

Shipyard

To tylko kilka przykładów holenderskich firm poszukujących metalowca. Chcesz pracować dla jednego z naszych klientów? Zobacz nasze aktualne oferty pracy.

NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Doskonałe miejsca pracy w różnych sektorach tylko czekają na doświadczonego profesjonalistę takiego jak Ty. Na co czekasz?

Elektromechanik
Czy lubisz naprawiać rzeczy? Szukasz nowej przygody zawodowej? Holenderska firma poszukuje elektromechaników. Jeśli więc mówisz po angielsku i masz doświadczenie w dziedzinie technicznej oraz elektrycznej, to ty możesz być tą osobą, której szukamy! Holenderska firma poszukuje elektromechaników. Opis stanowiska: Będziesz musiał/a posiadać pewne umiejętności techniczne i elektryczne oraz rozumieć procesy i sposób naprawiania awarii Wymagania: […]
Pracownik magazynu do kompletacji zamówień
Jeśli szukasz pracy w Holandii i mówisz po angielsku, być może jesteś właściwą osobą dla nas! Holenderska firma logistyczna, która pomaga innym firmom rozwijać się i rosnąć, poszukuje pracownika ds. kontroli zamówień. Opis stanowiska: Sprawdzisz zamówienia zebrane przez swoich kolegów Wymagania: To jest obowiązkowe mieć doświadczenie z wózkiem widłowym lub wózkiem paletowym Byłoby fajnie mieć […]
Montażysta symulatora wyścigowego
Jeśli jesteś miłośnikiem Formuły 1, posiadasz umiejętności montażu i posługujesz się językiem angielskim, możemy pomóc Ci doświadczyć nowej możliwości zawodowej w Holandii! Holenderska firma poszukuje montażysty symulatora wyścigowego, a to właśnie Ty możesz być TA JEDYNA odpowiednia osoba! Opis stanowiska: Codziennie będziesz montować symulator wyścigowy zgodnie z rysunkami i sprawdzać, czy wszystko działa we właściwej […]
Operator/programista CNC
Czy masz doświadczenie w obsłudze lub programowaniu maszyn CNC? Chciałbyś rozwijać się zawodowo, pracując z nowoczesnym sprzętem, w czystym otoczeniu, w ważnych miastach w Holandii, takich jak Amsterdam, Utrecht, Eindhoven, Maastricht czy Groningen? Współpracujemy z renomowanymi firmami z całej Holandii, które zajmują się produkcją i montażem elementów mechanicznych oraz metalowych lub drewnianych części różnych rozmiarów. […]
Mistrz naprawy uszkodzeń ciężarówek i przyczep
Jeśli lubisz naprawiać rzeczy i chcesz pracować za granicą, mamy dla Ciebie nowy projekt! Holenderska firma poszukuje specjalistów do naprawy uszkodzeń ciężarówek i przyczep. Jeśli więc mówisz po angielsku i chcesz pracować w Holandii, możesz być dla nas właściwą osobą! Opis stanowiska: Zaczynasz dzień od dobrej filiżanki kawy, a Twój kierownik powie Ci, co masz […]
Mechanik samochodowy/ciężarowy
Czy mechanika to Twoja pasja? Czy mówisz po angielsku i szukasz pracy za granicą w renomowanej firmie, która używa wysokiej jakości materiałów i doświadczonych mechaników? Dołącz do nas w Holandii w poszukiwaniu mechanika samochodowego/ciężarowego dla firmy, która rozumie znaczenie konserwacji i obsługi pojazdów użytkowych. Opis stanowiska: Lokalizację dla tej pozycji znajdują się w Amsterdamie i […]

Często Zadawane Pytania

Eastmen to w pełni certyfikowana agencja w Holandii, która oferuje pracę w Holandii z pilnymi wyjazdami w różnych dziedzinach, takich jak technika, chemia czy logistyka.

Eastmen zajmie się wszystkim za Ciebie. Oferujemy umowę holenderską, cotygodniową płatność, dodatek na samochód i gaz oraz wiele więcej.

To zależy od produktów, które wytwarzają. Może to być piłowanie lub cięcie metalu, montaż i spawanie części, obsługa robota spawalniczego lub praca z różnymi narzędziami ręcznymi.

PRIVACYBELEID

ALGEMENE VOORWAARDEN

088 144 4444

INFO@EASTMEN.NL

AANMELDEN VOOR DE NIEWSBRIEF

© 2023 Eastmen Human Resource B.V

Papendorpseweg 99 building A

3542 AD Utrecht

Nederland