Jeśli mieszkasz w odległości do 15 km od swojego miejsca pracy i wolisz jeździć rowerem zamiast samochodem, możesz wysłać e-mail na adres help@eastmen.eu i poprosić o rower. Korzystanie z roweru do dojazdów do pracy jest darmowe, ale uzależnione od dostępności.

Tak, to możliwe. Możecie to ustalić między sobą.

Samochodem Eastmen można podróżować prywatnie, ale tylko na terenie Holandii. Nie możesz używać samochodu do celów prywatnych poza Holandią.

Tak, jeśli wynajmiesz samochód Eastmen, otrzymasz kartę paliwową, którą możesz używać za darmo. Jeśli jedziesz własnym samochodem, otrzymasz dopłatę za kilometr Z/do pracy. Jest ona pokrywana przez klienta lub Eastmen, w zależności od tego, który z nich ma dla Ciebie bardziej korzystną dopłatę. Zasady klienta mogą być różne w zależności od klienta. W Eastmen otrzymujesz dopłatę za kilometr w wysokości 0,19 eurocentów netto za kilometr powyżej 10 kilometrów w jedną stronę, z maksymalną odległością 80 kilometrów, jeśli mieszkasz w prywatnym zakwaterowaniu. Jeśli mieszkasz w domu Eastmena, nie ma maksymalnej odległości.

Tak, każdy może wynająć samochód od Eastmen. Wyślij e-mail na adres facility@eastmen.eu, aby uzyskać więcej informacji i aktualną dostępność samochodów.

PRIVACYBELEID

ALGEMENE VOORWAARDEN

088 144 4444

INFO@EASTMEN.NL

AANMELDEN VOOR DE NIEWSBRIEF

© 2024 Eastmen Human Resource B.V

Papendorpseweg 99 building A

3542 AD Utrecht

Nederland