Praca w Holandii

Jak dostać pracę w Holandii

Eastmen to jedna z najlepszych agencji rekrutacyjnych w Holandii. Od 2006 roku rekrutujemy specjalistów z Europy i umieszczamy ich w holenderskich firmach. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją, co świadczy o wysokim standardzie pracy, jaki stosujemy. Oferujemy pracy w Holandii dla obcokrajowców z pilnymi wyjazdami w różnych dziedzinach, takich jak techniczna, chemiczna czy logistyczna.

Dlaczego warto wybrać Eastmen?

  • Tygodniowe wynagrodzenie (€)
  • Holenderski kontrakt i warunki
  • Plan emerytalny*
  • Twój własny pokój
  • Samochód i karta paliwowa**
  • Egzamin VCA (bezpieczeństwo)***
  • Inne szkolenia***

* po 6 miesiącach
w przypadku własnego samochodu otrzymujesz zasiłek za km do i z pracy powyżej 10 km. W przypadku wynajmu naszego samochodu – karta paliwowa
*** jeśli wymagane

Dlaczego warto pracować w Holandii?

Jeśli szukasz pracy, w której zarobisz więcej niż w większości krajów europejskich, Holandia jest doskonałym wyborem! Z minimalną płacą w wysokości €1,701.00, Holandia zajmuje trzecie miejsce w Europie. W Eastmen oferujemy holenderski kontrakt o pracę, co oznacza, że będziesz otrzymywał wynagrodzenie zgodnie z holenderskimi standardami.

Co oferuje Eastmen?

Nasi rekruterzy są swatami. Starają się dopasować Twoje umiejętności do pracy, która najlepiej pasuje do Ciebie. Naszym celem jest zawsze znalezienie idealnego dopasowania, aby zarówno Ty, jak i firma, dla której pracujesz, byli zadowoleni. To tworzy sytuację, w której wszyscy wygrywają.

Proces rekrutacji rozpoczyna się od Twojego osobistego rekrutera. Podczas pierwszej rozmowy postara się on lub ona odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Rekruter dostarczy Ci wszystkich niezbędnych informacji potrzebnych do przygotowania się na (tymczasową) przeprowadzkę do Holandii.

Po przyjeździe do Holandii, nasi koordynatorzy przejmą od rekrutera. Odbiorą Cię z lotniska, zapewnią Ci zakwaterowanie i pomogą założyć konto bankowe i numer BSN (numer identyfikacyjny w Holandii).

Aby podróżować do Twojej nowej pracy, możesz u nas wynająć samochód. Jest to bardzo wygodne, ponieważ możesz go również używać do celów prywatnych. Świetnie, prawda?

Bądź ostrożny z ograniczeniami prędkości w Holandii, zwłaszcza z tzw. „traject controle”. Jest to obszar, w którym mierzona jest Twoja prędkość przy wjeździe i wyjeździe z niego. Jeśli Twoja średnia prędkość jest wyższa niż limit prędkości, otrzymasz mandat w wysokości 100%. Możesz pobrać aplikację o nazwie Flitsmeister, która pokaże Ci ograniczenia prędkości i obszary „traject controle”. Oczywiście, najłatwiejszym sposobem uniknięcia mandatu jest jazda zgodnie z ograniczeniami prędkości. Jeśli nie wiesz, jakie to są, ta aplikacja Ci pomoże.

Nasi koordynatorzy pomogą Ci również w przypadku problemu lub pytania. Mówią po angielsku, rumuńsku i węgiersku, więc możesz nawet zadać pytanie w swoim własnym języku. Wystarczy wysłać do nich e-mail, a oni jak najszybciej się do Ciebie odezwą.

Praca w Holandii jest dla Ciebie łatwiejsza, ponieważ załatwiamy wszystko i oferujemy Ci pomoc przez cały czas. Oferujemy prace w Holandii dla osób mówiących po angielsku w poważnych firmach, z nowoczesnym sprzętem, bardzo wysokimi standardami higieny i bezpieczeństwa. Już przekonany? Jeśli nie, czytaj dalej! W przeciwnym razie zajrzyj na naszą stronę z wolnymi miejscami pracy i podejmij pierwszy krok do swojej nowej pracy!

7 powodów, dla których warto pracować w Holandii

1. Możliwości zatrudnienia

Holandia ma jedną z najbogatszych i najstabilniejszych gospodarek w Europie. Choć powierzchnia kraju wynosi tylko 41 543 km², to jest to mały kraj pełen nowych możliwości zatrudnienia. Niektóre sektory, takie jak chemiczny, techniczny czy logistyczny, ciągle się rozwijają i potrzebują wykwalifikowanych pracowników. To również sektory, w których mamy wiele ofert pracy!

2. Standardy pracy w Holandii

Holandia jest w pierwszej dziesiątce krajów, które mają dobry balans między życiem prywatnym a zawodowym. Około 75% kobiet i 26% mężczyzn pracuje tylko 36 godzin na tydzień, dzięki czemu mają więcej czasu wolnego na spędzanie z rodziną i przyjaciółmi.

Holendrzy lubią również mieć „borrel” z kolegami z pracy, co oznacza wypicie kilku drinków razem w piątek po pracy. Przyjemnie, prawda?

3. Wysoka długość życia

Długość życia w Holandii jest jedną z najwyższych na świecie. Wynika to z zdrowego środowiska o niskim poziomie zanieczyszczeń i dobrej jakości wody, a także z komfortowego stylu życia – dobrego dochodu i wielu możliwości zatrudnienia i edukacji. Dzięki temu Holendrzy mają więcej możliwości, aby oszczędzać i budować sobie ładne życie. To wszystko pomaga utrzymać ich na 7. miejscu wśród najszczęśliwszych krajów na świecie.

4. Ludzie w Holandii

Większość ludzi mieszkających w Holandii mówi płynnie po angielsku. Nie musisz się martwić, jeśli nie mówisz po holendersku. Holendrzy mają bardzo bogatą różnorodność kulturową i są przyzwyczajeni do mówienia po angielsku. Są również bardzo przyjaźni, gościnni i mają reputację bezpośredniego, ale tolerancyjnego podejścia do obcokrajowców.

5. Kultura holenderska

Można odwiedzić wiele zabytkowych budynków, parków, muzeów i galerii, a także po prostu spacerować wzdłuż licznych kanałów wodnych w kraju. Czy wiesz, że 19% powierzchni Holandii to woda?

Holandia i jej historia przyciągają ponad 15 milionów turystów rocznie. Mogą oni skosztować niektórych znanych i smacznych potraw, takich jak: p atat (holenderska wersja frytek, często podawanych z majonezem, saté i cebulą), stroopwafel (karmelowy syrop z gofrów, najlepszy gdy są świeżo przygotowane na targu), wiele różnych rodzajów sera, holenderskie piwo lub bitterballen (rodzaj mięsnych kulek, chrupiących na zewnątrz i miękkich w środku).

6. Rower

Rower jest preferowanym środkiem transportu w Holandii oraz sposobem na życie. Każdy jeździ na rowerze. Większość Holendrów posiada więcej niż jeden rower. Dla wielu mieszkańców Amsterdamu, codziennie do dojazdów do pracy używanych jest około 800 000 rowerów. Rowerem do pracy nie tylko jest szybciej (jeśli pracujesz w ruchliwym mieście i mieszkasz w pobliżu), ale również poprawia Twoje zdrowie, pomaga oszczędzać pieniądze na transport i jest przyjazne dla środowiska. W całym kraju są ścieżki rowerowe, gdzie można bezpiecznie jeździć na rowerze. Więc nie ma powodu, aby nie jeździć na rowerze, przynajmniej czasami.

7. Holandia to bezpieczny kraj

Przeprowadzka do obcego kraju może być przytłaczająca i stresująca. Wiedza, że jesteś w bezpiecznym i przyjaznym miejscu pomaga Ci czuć się bardziej pewnie i eliminować stres. Wskaźnik przestępczości w Holandii jest jednym z najniższych na świecie!

NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Doskonałe miejsca pracy w różnych sektorach tylko czekają na doświadczonego profesjonalistę takiego jak Ty. Na co czekasz?

Szef kuchni
Czy pasjonujesz się gotowaniem i mówisz po angielsku? Nie szukaj dalej i dołącz do naszej nowej przygody! Holenderska firma poszukuje szefów kuchni. Opis stanowiska: Odpowiedzialność za codzienne operacje w kuchni Prowadzenie/szkolenie nowych pracowników Nadzór nad przestrzeganiem przepisów z zakresu bezpieczeństwa, warunków pracy i metod prezentacji Wspólna odpowiedzialność za HACCP i przepisy dotyczące higieny w kuchni […]
Kucharz
Masz doświadczenie jako kucharz, mówisz po angielsku i chcesz pracować w Holandii? W takim razie jesteś we właściwym miejscu! Holenderska firma łącząca rozrywkę z dobrym jedzeniem poszukuje kucharzy. Opis stanowiska: Przygotowywanie dań prawidłowo i na czas Przygotowywanie zamówień poprzez wykonywanie działań gotowania „a la minute”, porcjowanie i dekorowanie Ocena jakości produktów/składników do użycia Odbieranie, sprawdzanie […]
Kierowca betonomieszarki / kontenerowego samochodu ciężarowego
Holenderska firma, która od 1964 roku działa jako dostawca logistyki, oferująca różnego rodzaju transport i przechowywanie, poszukuje kierowców betonomieszarek / kontenerowych samochodów ciężarowych. Opis stanowiska: Jako kierowca betonomieszarki będziesz transportował beton na różne budowy w kraju  Po przyjeździe zostaniesz poinformowany, na których placach budowy możesz rozładować beton  Po rozładowaniu, czyścisz mieszarkę, aby nie powstawały twarde […]
Kierowca autokaru turystycznego
Jesteś zainteresowany pracą w branży turystycznej? Dołącz do naszej nowej przygody! Holenderska firma wyposażona w nowoczesne autobusy, które są prowadzone w Holandii i za granicą, poszukuje kierowców autobusów turystycznych. Opis stanowiska: Twoje główne zadania na co dzień będą obejmować odbiór własnego autobusu w warsztacie, gdzie otrzymasz trasę na dany dzień Będziesz odbierać turystów w ustalonym […]
Montażysta/Pracownik montażowy/Spawacz tackujący
Jesteś pasjonatem spawania i czytania rysunków technicznych? To znaczy, że jesteś we właściwym miejscu! Holenderska firma specjalizująca się w inżynierii, montażu i spawaniu poszukuje montera/spawacza elementów stalowych. Opis stanowiska: Jako monter konstrukcji stalowych będziesz zaangażowany w montaż konstrukcji stalowych z rysunku technicznego  Produkty będą się różnić od mostów po zbiorniki, elementy hamulcowe oraz produkty związane […]
Lakiernik proszkowy
Szukasz pracy w Holandii? To jest właściwe miejsce! Holenderska firma zajmująca się lakierowaniem proszkowym i galwanizacją poszukuje lakiernika proszkowego. Opis stanowiska: Będziesz wykonywał lakierowanie proszkowe części metalowych Będziesz pracować indywidualnie Wymiary produktów będą małe i duże części metalowe/aluminiowe Będziesz pracował na produktach seryjnych oraz pojedynczych Wymagania: Poziom języka angielskiego B2 lub wyższy Byłoby miło, gdybyś […]

Często Zadawane Pytania

Jeśli szukasz pracy, w której możesz zarobić przyzwoite pieniądze, to Holandia jest doskonałym wyborem. Płaca minimalna w Holandii jest znacznie wyższa niż w pozostałych krajach europejskich.

Istnieje wiele powodów, dla których warto pracować w Holandii. Standardy życia są wysokie głównie dlatego, że płaca minimalna jest dość wysoka i istnieje wiele możliwości pracy. Społeczność holenderska jest przyjazna, przyzwyczajona do obcokrajowców, a większość ludzi mówi po angielsku.

Holenderska kultura jest bogata, a Holandia to piękny kraj, zwłaszcza jeśli kochasz wodę. Jest wiele miejsc do odwiedzenia i wiele smakowitych potraw, którymi możesz się cieszyć. Jeśli lubisz jeździć na rowerze, to Holandia jest właściwym miejscem dla Ciebie. W całym kraju są ścieżki rowerowe i więcej rowerów niż ludzi. Rower jest również preferowanym środkiem transportu, więc można się w formie utrzymać i zaoszczędzić trochę pieniędzy!

Eastmen oferuje Ci odpowiednią pracę na podstawie Twoich umiejętności oraz umowę holenderską. Zakwaterowanie jest również wliczone, a u nas możesz wynająć samochód, którym będziesz mógł dojeżdżać do pracy. Nasi koordynatorzy są do Twojej dyspozycji w razie pytań, jakie możesz mieć.

Oferujemy wiele miejsc pracy w różnych sektorach. Możesz odwiedzić naszą stronę z ofertami pracy i aplikować bezpośrednio na jedną z naszych ofert pracy w Holandii. Jeśli masz jakieś pytania, możesz skontaktować się z nami.

PRIVACYBELEID

ALGEMENE VOORWAARDEN

088 144 4444

INFO@EASTMEN.NL

AANMELDEN VOOR DE NIEWSBRIEF

© 2023 Eastmen Human Resource B.V

Papendorpseweg 99 building A

3542 AD Utrecht

Nederland