Praca w Holandii

Jak dostać pracę w Holandii

Eastmen to jedna z najlepszych agencji rekrutacyjnych w Holandii. Od 2006 roku rekrutujemy specjalistów z Europy i umieszczamy ich w holenderskich firmach. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją, co świadczy o wysokim standardzie pracy, jaki stosujemy. Oferujemy pracy w Holandii dla obcokrajowców z pilnymi wyjazdami w różnych dziedzinach, takich jak techniczna, chemiczna czy logistyczna.

Dlaczego warto wybrać Eastmen?

  • Tygodniowe wynagrodzenie (€)
  • Holenderski kontrakt i warunki
  • Plan emerytalny*
  • Twój własny pokój
  • Samochód i karta paliwowa**
  • Egzamin VCA (bezpieczeństwo)***
  • Inne szkolenia***

* po 6 miesiącach
w przypadku własnego samochodu otrzymujesz zasiłek za km do i z pracy powyżej 10 km. W przypadku wynajmu naszego samochodu – karta paliwowa
*** jeśli wymagane

Dlaczego warto pracować w Holandii?

Jeśli szukasz pracy, w której zarobisz więcej niż w większości krajów europejskich, Holandia jest doskonałym wyborem! Z minimalną płacą w wysokości €1,701.00, Holandia zajmuje trzecie miejsce w Europie. W Eastmen oferujemy holenderski kontrakt o pracę, co oznacza, że będziesz otrzymywał wynagrodzenie zgodnie z holenderskimi standardami.

Co oferuje Eastmen?

Nasi rekruterzy są swatami. Starają się dopasować Twoje umiejętności do pracy, która najlepiej pasuje do Ciebie. Naszym celem jest zawsze znalezienie idealnego dopasowania, aby zarówno Ty, jak i firma, dla której pracujesz, byli zadowoleni. To tworzy sytuację, w której wszyscy wygrywają.

Proces rekrutacji rozpoczyna się od Twojego osobistego rekrutera. Podczas pierwszej rozmowy postara się on lub ona odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Rekruter dostarczy Ci wszystkich niezbędnych informacji potrzebnych do przygotowania się na (tymczasową) przeprowadzkę do Holandii.

Po przyjeździe do Holandii, nasi koordynatorzy przejmą od rekrutera. Odbiorą Cię z lotniska, zapewnią Ci zakwaterowanie i pomogą założyć konto bankowe i numer BSN (numer identyfikacyjny w Holandii).

Aby podróżować do Twojej nowej pracy, możesz u nas wynająć samochód. Jest to bardzo wygodne, ponieważ możesz go również używać do celów prywatnych. Świetnie, prawda?

Bądź ostrożny z ograniczeniami prędkości w Holandii, zwłaszcza z tzw. „traject controle”. Jest to obszar, w którym mierzona jest Twoja prędkość przy wjeździe i wyjeździe z niego. Jeśli Twoja średnia prędkość jest wyższa niż limit prędkości, otrzymasz mandat w wysokości 100%. Możesz pobrać aplikację o nazwie Flitsmeister, która pokaże Ci ograniczenia prędkości i obszary „traject controle”. Oczywiście, najłatwiejszym sposobem uniknięcia mandatu jest jazda zgodnie z ograniczeniami prędkości. Jeśli nie wiesz, jakie to są, ta aplikacja Ci pomoże.

Nasi koordynatorzy pomogą Ci również w przypadku problemu lub pytania. Mówią po angielsku, rumuńsku i węgiersku, więc możesz nawet zadać pytanie w swoim własnym języku. Wystarczy wysłać do nich e-mail, a oni jak najszybciej się do Ciebie odezwą.

Praca w Holandii jest dla Ciebie łatwiejsza, ponieważ załatwiamy wszystko i oferujemy Ci pomoc przez cały czas. Oferujemy prace w Holandii dla osób mówiących po angielsku w poważnych firmach, z nowoczesnym sprzętem, bardzo wysokimi standardami higieny i bezpieczeństwa. Już przekonany? Jeśli nie, czytaj dalej! W przeciwnym razie zajrzyj na naszą stronę z wolnymi miejscami pracy i podejmij pierwszy krok do swojej nowej pracy!

7 powodów, dla których warto pracować w Holandii

1. Możliwości zatrudnienia

Holandia ma jedną z najbogatszych i najstabilniejszych gospodarek w Europie. Choć powierzchnia kraju wynosi tylko 41 543 km², to jest to mały kraj pełen nowych możliwości zatrudnienia. Niektóre sektory, takie jak chemiczny, techniczny czy logistyczny, ciągle się rozwijają i potrzebują wykwalifikowanych pracowników. To również sektory, w których mamy wiele ofert pracy!

2. Standardy pracy w Holandii

Holandia jest w pierwszej dziesiątce krajów, które mają dobry balans między życiem prywatnym a zawodowym. Około 75% kobiet i 26% mężczyzn pracuje tylko 36 godzin na tydzień, dzięki czemu mają więcej czasu wolnego na spędzanie z rodziną i przyjaciółmi.

Holendrzy lubią również mieć „borrel” z kolegami z pracy, co oznacza wypicie kilku drinków razem w piątek po pracy. Przyjemnie, prawda?

3. Wysoka długość życia

Długość życia w Holandii jest jedną z najwyższych na świecie. Wynika to z zdrowego środowiska o niskim poziomie zanieczyszczeń i dobrej jakości wody, a także z komfortowego stylu życia – dobrego dochodu i wielu możliwości zatrudnienia i edukacji. Dzięki temu Holendrzy mają więcej możliwości, aby oszczędzać i budować sobie ładne życie. To wszystko pomaga utrzymać ich na 7. miejscu wśród najszczęśliwszych krajów na świecie.

4. Ludzie w Holandii

Większość ludzi mieszkających w Holandii mówi płynnie po angielsku. Nie musisz się martwić, jeśli nie mówisz po holendersku. Holendrzy mają bardzo bogatą różnorodność kulturową i są przyzwyczajeni do mówienia po angielsku. Są również bardzo przyjaźni, gościnni i mają reputację bezpośredniego, ale tolerancyjnego podejścia do obcokrajowców.

5. Kultura holenderska

Można odwiedzić wiele zabytkowych budynków, parków, muzeów i galerii, a także po prostu spacerować wzdłuż licznych kanałów wodnych w kraju. Czy wiesz, że 19% powierzchni Holandii to woda?

Holandia i jej historia przyciągają ponad 15 milionów turystów rocznie. Mogą oni skosztować niektórych znanych i smacznych potraw, takich jak: p atat (holenderska wersja frytek, często podawanych z majonezem, saté i cebulą), stroopwafel (karmelowy syrop z gofrów, najlepszy gdy są świeżo przygotowane na targu), wiele różnych rodzajów sera, holenderskie piwo lub bitterballen (rodzaj mięsnych kulek, chrupiących na zewnątrz i miękkich w środku).

6. Rower

Rower jest preferowanym środkiem transportu w Holandii oraz sposobem na życie. Każdy jeździ na rowerze. Większość Holendrów posiada więcej niż jeden rower. Dla wielu mieszkańców Amsterdamu, codziennie do dojazdów do pracy używanych jest około 800 000 rowerów. Rowerem do pracy nie tylko jest szybciej (jeśli pracujesz w ruchliwym mieście i mieszkasz w pobliżu), ale również poprawia Twoje zdrowie, pomaga oszczędzać pieniądze na transport i jest przyjazne dla środowiska. W całym kraju są ścieżki rowerowe, gdzie można bezpiecznie jeździć na rowerze. Więc nie ma powodu, aby nie jeździć na rowerze, przynajmniej czasami.

7. Holandia to bezpieczny kraj

Przeprowadzka do obcego kraju może być przytłaczająca i stresująca. Wiedza, że jesteś w bezpiecznym i przyjaznym miejscu pomaga Ci czuć się bardziej pewnie i eliminować stres. Wskaźnik przestępczości w Holandii jest jednym z najniższych na świecie!

NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Doskonałe miejsca pracy w różnych sektorach tylko czekają na doświadczonego profesjonalistę takiego jak Ty. Na co czekasz?

Elektromechanik
Czy lubisz naprawiać rzeczy? Szukasz nowej przygody zawodowej? Holenderska firma poszukuje elektromechaników. Jeśli więc mówisz po angielsku i masz doświadczenie w dziedzinie technicznej oraz elektrycznej, to ty możesz być tą osobą, której szukamy! Holenderska firma poszukuje elektromechaników. Opis stanowiska: Będziesz musiał/a posiadać pewne umiejętności techniczne i elektryczne oraz rozumieć procesy i sposób naprawiania awarii Wymagania: […]
Pracownik magazynu do kompletacji zamówień
Jeśli szukasz pracy w Holandii i mówisz po angielsku, być może jesteś właściwą osobą dla nas! Holenderska firma logistyczna, która pomaga innym firmom rozwijać się i rosnąć, poszukuje pracownika ds. kontroli zamówień. Opis stanowiska: Sprawdzisz zamówienia zebrane przez swoich kolegów Wymagania: To jest obowiązkowe mieć doświadczenie z wózkiem widłowym lub wózkiem paletowym Byłoby fajnie mieć […]
Montażysta symulatora wyścigowego
Jeśli jesteś miłośnikiem Formuły 1, posiadasz umiejętności montażu i posługujesz się językiem angielskim, możemy pomóc Ci doświadczyć nowej możliwości zawodowej w Holandii! Holenderska firma poszukuje montażysty symulatora wyścigowego, a to właśnie Ty możesz być TA JEDYNA odpowiednia osoba! Opis stanowiska: Codziennie będziesz montować symulator wyścigowy zgodnie z rysunkami i sprawdzać, czy wszystko działa we właściwej […]
Operator/programista CNC
Czy masz doświadczenie w obsłudze lub programowaniu maszyn CNC? Chciałbyś rozwijać się zawodowo, pracując z nowoczesnym sprzętem, w czystym otoczeniu, w ważnych miastach w Holandii, takich jak Amsterdam, Utrecht, Eindhoven, Maastricht czy Groningen? Współpracujemy z renomowanymi firmami z całej Holandii, które zajmują się produkcją i montażem elementów mechanicznych oraz metalowych lub drewnianych części różnych rozmiarów. […]
Mistrz naprawy uszkodzeń ciężarówek i przyczep
Jeśli lubisz naprawiać rzeczy i chcesz pracować za granicą, mamy dla Ciebie nowy projekt! Holenderska firma poszukuje specjalistów do naprawy uszkodzeń ciężarówek i przyczep. Jeśli więc mówisz po angielsku i chcesz pracować w Holandii, możesz być dla nas właściwą osobą! Opis stanowiska: Zaczynasz dzień od dobrej filiżanki kawy, a Twój kierownik powie Ci, co masz […]
Mechanik samochodowy/ciężarowy
Czy mechanika to Twoja pasja? Czy mówisz po angielsku i szukasz pracy za granicą w renomowanej firmie, która używa wysokiej jakości materiałów i doświadczonych mechaników? Dołącz do nas w Holandii w poszukiwaniu mechanika samochodowego/ciężarowego dla firmy, która rozumie znaczenie konserwacji i obsługi pojazdów użytkowych. Opis stanowiska: Lokalizację dla tej pozycji znajdują się w Amsterdamie i […]

Często Zadawane Pytania

Jeśli szukasz pracy, w której możesz zarobić przyzwoite pieniądze, to Holandia jest doskonałym wyborem. Płaca minimalna w Holandii jest znacznie wyższa niż w pozostałych krajach europejskich.

Istnieje wiele powodów, dla których warto pracować w Holandii. Standardy życia są wysokie głównie dlatego, że płaca minimalna jest dość wysoka i istnieje wiele możliwości pracy. Społeczność holenderska jest przyjazna, przyzwyczajona do obcokrajowców, a większość ludzi mówi po angielsku.

Holenderska kultura jest bogata, a Holandia to piękny kraj, zwłaszcza jeśli kochasz wodę. Jest wiele miejsc do odwiedzenia i wiele smakowitych potraw, którymi możesz się cieszyć. Jeśli lubisz jeździć na rowerze, to Holandia jest właściwym miejscem dla Ciebie. W całym kraju są ścieżki rowerowe i więcej rowerów niż ludzi. Rower jest również preferowanym środkiem transportu, więc można się w formie utrzymać i zaoszczędzić trochę pieniędzy!

Eastmen oferuje Ci odpowiednią pracę na podstawie Twoich umiejętności oraz umowę holenderską. Zakwaterowanie jest również wliczone, a u nas możesz wynająć samochód, którym będziesz mógł dojeżdżać do pracy. Nasi koordynatorzy są do Twojej dyspozycji w razie pytań, jakie możesz mieć.

Oferujemy wiele miejsc pracy w różnych sektorach. Możesz odwiedzić naszą stronę z ofertami pracy i aplikować bezpośrednio na jedną z naszych ofert pracy w Holandii. Jeśli masz jakieś pytania, możesz skontaktować się z nami.

PRIVACYBELEID

ALGEMENE VOORWAARDEN

088 144 4444

INFO@EASTMEN.NL

AANMELDEN VOOR DE NIEWSBRIEF

© 2023 Eastmen Human Resource B.V

Papendorpseweg 99 building A

3542 AD Utrecht

Nederland