Dzieci poniżej 18 roku życia mogą być współubezpieczone w ramach Twojego ubezpieczenia. Czy załatwiliśmy twoje ubezpieczenie? Wyślij nam prośbę o rejestrację dziecka/dzieci na adres help@eastmen.eu. Dopiero po rejestracji są ubezpieczone. Załatwiłeś prywatne ubezpieczenie? Następnie należy się z nimi skontaktować i poprosić o zarejestrowanie dziecka/dzieci. Pozostali członkowie rodziny muszą wykupić własne prywatne ubezpieczenie.

Tak, możesz ubiegać się o prywatne ubezpieczenie zdrowotne w Holandii. Istnieje wiele firm ubezpieczeniowych, z których możesz wybierać. Możesz przeczytać więcej na ten temat tutaj.

Oczywiście, ale proszę pamiętać, że po zmianie ubezpieczenia zdrowotnego można wrócić tylko do ubezpieczenia, które Eastmen zapewnia na początku kolejnego roku kalendarzowego.

A1 musi zostać zgłoszony do holenderskiego towarzystwa ubezpieczeń społecznych, SVB. Aby ułatwić Ci to zadanie, Eastmen złoży wniosek w Twoim imieniu. Wszystko, co musisz zrobić, to wysłać swoją prośbę na adres help@eastmen.eu.

Tak, poproś o to, wysyłając wiadomość e-mail na adres help@eastmen.eu, a otrzymasz ją na swój adres e-mail.

Wyślij swoją prośbę na adres help@eastmen.eu i podaj nazwę firmy ubezpieczeniowej, którą posiadasz w swoim kraju. Eastmen zajmie się resztą, a formularz zostanie przesłany bezpośrednio do Twojej firmy ubezpieczeniowej.

Nie jest to coś, co wysyłamy automatycznie do naszych pracowników, ponieważ jest to rzadko używane lub wymagane w Holandii. Jeśli jednak potrzebujesz kopii, możesz wysłać prośbę na adres help@eastmen.eu, a my poprosimy firmę ubezpieczeniową o dostarczenie nam kopii.

Nie, nie dostarczamy fizycznej karty ubezpieczenia. Posiadanie numeru BSN wystarcza w Holandii. Nie musisz pokazywać karty ubezpieczenia u lekarza. Niemniej jednak, jeśli chcesz otrzymać kartę cyfrową, możesz wysłać swoje zgłoszenie na adres help@eastmen.eu, a my poprosimy firmę ubezpieczeniową o dostarczenie nam twojej karty cyfrowej.

PRIVACYBELEID

ALGEMENE VOORWAARDEN

088 144 4444

INFO@EASTMEN.NL

AANMELDEN VOOR DE NIEWSBRIEF

© 2024 Eastmen Human Resource B.V

Papendorpseweg 99 building A

3542 AD Utrecht

Nederland