Masz prawo do 25 dni płatnego urlopu rocznie, jeśli pracujesz w pełnym wymiarze czasu pracy. Jednak najpierw musisz pracować i budować te dni, zanim będziesz mógł wziąć wolne.

Kiedy wyjeżdżasz na wakacje, masz 2 opcje: albo nadal płacisz za pokój i możesz tam zostawić swoje rzeczy osobiste, albo zabierasz ze sobą wszystkie swoje rzeczy osobiste i zostawiasz pokój pusty i czysty, aby ktoś inny mógł z niego korzystać.

Tak, kiedy jedziesz na urlop, pieniądze urlopowe, które zgromadziłeś w czasie pracy, są wypłacane proporcjonalnie do liczby dni urlopu i kwoty, którą zgromadziłeś.

To zależy od firmy, dla której pracujesz. Muszą oni móc sobie pozwolić na twoją nieobecność w pracy przez okres twojego urlopu. Przed planowaniem i rezerwowaniem jakichkolwiek wakacji, powinieneś omówić swoje plany z przełożonym i uzyskać od niego zgodę. Po uzyskaniu zgody od firmy, dla której pracujesz, musisz powiadomić nasz dział koordynacji o swoim okresie urlopu. Proszę wysłać e-mail na adres help@eastmen.eu z podaniem swojego imienia i okresu urlopu, a nasi koordynatorzy zarejestrują to w naszej bazie danych.

PRIVACYBELEID

ALGEMENE VOORWAARDEN

088 144 4444

INFO@EASTMEN.NL

AANMELDEN VOOR DE NIEWSBRIEF

© 2023 Eastmen Human Resource B.V

Papendorpseweg 99 building A

3542 AD Utrecht

Nederland