Masz prawo do 25 dni płatnego urlopu rocznie, jeśli pracujesz w pełnym wymiarze czasu pracy. Jednak najpierw musisz pracować i budować te dni, zanim będziesz mógł wziąć wolne.

W czasie, gdy jesteś na wakacjach i nie korzystasz z pokoju, Eastmen nadal pokrywa koszty wynajmu. Dzięki temu możemy udostępnić pokój innym osobom potrzebującym zakwaterowania.

Jeśli planujesz pozostawić swoje rzeczy w pokoju podczas nieobecności i chciałbyś wrócić do tego samego miejsca po powrocie, masz opcję przejęcia opłaty za okres wakacyjny. Ta opłata wynosi 100 euro za tydzień i zapewnia, że pokój pozostaje wyłącznie zarezerwowany dla Ciebie podczas Twojej nieobecności.

Alternatywnie, jeśli zdecydujesz się nie pokrywać kosztów wynajmu za okres wakacyjny, uprzejmie prosimy o usunięcie wszystkich osobistych przedmiotów z pokoju i pozostawienie go w czystym stanie. Dzięki temu będziemy mogli przygotować przestrzeń do użytku przez kogoś innego.

Tak, kiedy jedziesz na urlop, pieniądze urlopowe, które zgromadziłeś w czasie pracy, są wypłacane proporcjonalnie do liczby dni urlopu i kwoty, którą zgromadziłeś.

To zależy od firmy, dla której pracujesz. Muszą oni móc sobie pozwolić na twoją nieobecność w pracy przez okres twojego urlopu. Przed planowaniem i rezerwowaniem jakichkolwiek wakacji, powinieneś omówić swoje plany z przełożonym i uzyskać od niego zgodę. Po uzyskaniu zgody od firmy, dla której pracujesz, musisz powiadomić nasz dział koordynacji o swoim okresie urlopu. Proszę wysłać e-mail na adres help@eastmen.eu z podaniem swojego imienia i okresu urlopu, a nasi koordynatorzy zarejestrują to w naszej bazie danych.

PRIVACYBELEID

ALGEMENE VOORWAARDEN

088 144 4444

INFO@EASTMEN.NL

AANMELDEN VOOR DE NIEWSBRIEF

© 2024 Eastmen Human Resource B.V

Papendorpseweg 99 building A

3542 AD Utrecht

Nederland