PAWW to dodatkowa składka społeczna na rzecz pracodawcy (Eastmen), która zapewnia dodatkowe świadczenia w przypadku choroby lub bezrobocia przez trzeci rok. Zostanie ona potrącona, ale zostanie również dodana do twojego payslipu. Dzieje się tak, ponieważ musi być ona widoczna dla organów administracji oraz urzędu podatkowego. Eastmen płaci także tę składkę do rządu.

Niestety, nie jesteśmy w stanie lub nie mamy prawa zapłacić Ci z góry. Przyjeżdżając do Holandii, powinieneś być w stanie opłacić swoje koszty utrzymania do momentu otrzymania pierwszej pensji.

Wynagrodzenie wypłacane jest co tydzień w czwartki za tydzień poprzedni. Na przykład w 2. tygodniu otrzymasz wynagrodzenie za 1. tydzień. Zazwyczaj przetwarzanie płatności trwa jeden dzień roboczy, więc następnego dnia powinieneś mieć pieniądze na swoim koncie bankowym. W zależności od banku, z którego korzystasz i oferowanych przez niego usług, przetworzenie transakcji może potrwać nieco dłużej. Jeśli coś jest nie tak z płatnością, kliknij przycisk „nie znaleziono odpowiedzi”, aby otworzyć z nami czat. Jeśli masz pytanie dotyczące czasu realizacji przelewu, skontaktuj się ze swoim bankiem.

Specyfikacja wynagrodzenia, którą od nas otrzymujesz, jest w języku niderlandzkim. Jest to wymagane przez prawo holenderskie. Przetłumaczyliśmy jednak specyfikacje wynagrodzeń na język angielski, rumuński i węgierski. Możesz wysłać wiadomość e-mail na adres help@eastmen.eu z prośbą o kopię.

Wynagrodzenie wypłacane jest co tydzień w czwartki za tydzień poprzedni. Na przykład w 2. tygodniu otrzymasz wynagrodzenie za 1. tydzień. Zazwyczaj przetwarzanie płatności trwa jeden dzień roboczy, więc następnego dnia powinieneś mieć pieniądze na swoim koncie bankowym. W zależności od banku, z którego korzystasz i oferowanych przez niego usług, przetworzenie transakcji może potrwać nieco dłużej. Jeśli coś jest nie tak z płatnością, kliknij przycisk „Nie znaleziono odpowiedzi”, aby otworzyć z nami czat. Jeśli masz pytanie dotyczące czasu realizacji przelewu, skontaktuj się ze swoim bankiem.

Nie, zgodnie z holenderskim prawem przelewanie wynagrodzenia na cudze konto bankowe jest nielegalne.

PRIVACYBELEID

ALGEMENE VOORWAARDEN

088 144 4444

INFO@EASTMEN.NL

AANMELDEN VOOR DE NIEWSBRIEF

© 2024 Eastmen Human Resource B.V

Papendorpseweg 99 building A

3542 AD Utrecht

Nederland