Tak, jeśli mieszkasz w zakwaterowaniu dostarczonym przez Eastmen, Twój pokój jest bezpłatny.

Niestety nie jest to dozwolone, ponieważ większość właścicieli mieszkań nie akceptuje zwierząt domowych.

Może to być możliwe przez krótki okres czasu i kosztuje dodatkowo 100 euro tygodniowo. Wyślij swoją prośbę na adres help@eastmen.eu, a nasi koordynatorzy poinformują Cię, czy jest to możliwe.

Liczba osób mieszkających w lokalu zależy od tego, jak duży jest dom/mieszkanie i ile ma sypialni. Większość kwater ma 3 lub 4 sypialnie.

Tak, w przypadku gdy przeprowadzisz się do prywatnego zakwaterowania, Eastmen zapłaci Ci dodatkowe 20 euro netto za każdy przepracowany dzień, z maksymalną liczbą 5 dni w tygodniu.

Tak, masz wolność wynajmu i życia w prywatnym domu. Należy poinformować nasz dział koordynacji, na piśmie, 4 tygodnie przed przeprowadzką. Proszę wysłać e-mail na adres help@eastmen.eu z zapytaniem.

Tak, w Eastmen uważamy za ważne, aby warunki życia naszych ekspertów odpowiadały standardom wymaganym przez nasz certyfikat SNF i aby każdy miał ładny pokój, w którym może się zrelaksować i mieć trochę prywatności.

Nasze domy są w pełni wyposażone i obejmują bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz pralkę. W kuchni znajdują się patelnie, talerze, szklanki i sztućce, a także lodówka, kuchenka i kuchenka mikrofalowa. Ze względów sanitarnych należy przywieźć własny koc i pościel. Jeśli uważasz, że w zakwaterowaniu czegoś brakuje, skontaktuj się z naszymi koordynatorami pod adresem help@eastmen.eu.

Wszystkie zakwaterowania znajdują się w rozsądnej odległości od pracy. Nasza polityka polega na umieszczaniu naszych pracowników tak blisko jak to możliwe do ich miejsca pracy, w zależności od możliwości. Jednakże, Holandia jest małym i zatłoczonym krajem i nie zawsze jest możliwe znalezienie zakwaterowania bardzo blisko miejsca pracy. Większość ludzi, nawet Holendrzy, dojeżdża codziennie na swoje miejsce pracy odległość 30-50 km w jedną stronę. Ich drogi, autostrady i transport publiczny są bardzo dobre, co czyni podróżowanie bardzo łatwym i wygodnym.

PRIVACYBELEID

ALGEMENE VOORWAARDEN

088 144 4444

INFO@EASTMEN.NL

AANMELDEN VOOR DE NIEWSBRIEF

© 2024 Eastmen Human Resource B.V

Papendorpseweg 99 building A

3542 AD Utrecht

Nederland