O nas

About
us
Over
ons

Wschód spotyka zachód

Od momentu założenia w 2006 roku, Eastmen wypełnia istotną potrzebę. Z korzeniami w Europie Wschodniej i zrozumieniem ludzi i kultury, Eastmen odniósł ogromny sukces w dopasowywaniu europejskich specjalistów z najlepszymi holenderskimi firmami. Europejscy specjaliści są zadowoleni z możliwości zatrudnienia w Holandii, podczas gdy holenderskie firmy są zadowolone z umiejętności i etyki pracy specjalistów, których dostarcza Eastmen. To zwycięska formuła, która pozwoliła nam rosnąć w imponującym tempie.

Podczas gdy na początku skupialiśmy się głównie na rekrutacji specjalistów sektora technicznego, siedzenie w miejscu nie jest w naszej naturze. Nadal poszerzamy naszą ofertę i teraz pozyskujemy i wspieramy doświadczonych specjalistów dla branż high-tech, chemicznej i IT.

Podczas gdy tysiące najlepszych specjalistów już znalazło satysfakcjonującą pracę tymczasową przez Eastmen (dodając unikalne doświadczenie do swojego CV), dopiero zaczynamy. Eastmen został już kilkukrotnie nagrodzony prestiżową nagrodą Gazela FD, przyznawaną najszybciej rozwijającym się firmom w Holandii.

Gotowy aby rozwinąć
swoją karierę?

Gotowy aby rozwinąć
swoją karierę?

Nasi profesjonaliści oferują niezawodne i bezproblemowe możliwości

PRIVACYBELEID

ALGEMENE VOORWAARDEN

088 144 4444

INFO@EASTMEN.NL

AANMELDEN VOOR DE NIEWSBRIEF

© 2024 Eastmen Human Resource B.V

Papendorpseweg 99 building A

3542 AD Utrecht

Nederland