Praca dla spawaczy w Holandii

SPECIALISTS SPECIALISTEN

Jak znaleźć pracę spawacza w Holandii

Eastmen to jedna z najlepszych agencji rekrutacyjnych w Holandii. Od 2006 roku rekrutujemy specjalistów z Europy i umieszczamy ich w holenderskich firmach. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją, co świadczy o wysokim standardzie pracy, jaki stosujemy. Oferujemy pracy w Holandii dla obcokrajowców z pilnymi wyjazdami w różnych dziedzinach, takich jak techniczna, chemiczna czy logistyczna.

Dlaczego warto wybrać Eastmen?

 • Tygodniowe wynagrodzenie (€)
 • Holenderski kontrakt i warunki
 • Plan emerytalny*
 • Twój własny pokój
 • Samochód i karta paliwowa**
 • Egzamin VCA (bezpieczeństwo)***
 • Inne szkolenia***

* po 6 miesiącach
w przypadku własnego samochodu otrzymujesz zasiłek za km do i z pracy powyżej 10 km. W przypadku wynajmu naszego samochodu – karta paliwowa
*** jeśli wymagane

JAKIE METODY SPAWANIA SĄ UŻYWANE W HOLANDII?

Najczęściej stosowane metody spawania w Holandii to spawanie elektrodowe, TIG oraz MIG/MAG.

Spawanie elektrodowe

Spawanie elektrodowe, spawanie elektryczne lub spawanie łukowe to metoda, w której elektroda jest używana jako materiał spawalniczy. Topi się z palnika do materiału, który ma być spawany. Ta technika jest stosowana do wszystkich rodzajów stali.

Spawanie TIG

Spawanie TIG uważane jest za najtrudniejszą technikę, ponieważ do spawania potrzebne są obie ręce. Technika spawania TIG jest bardzo precyzyjna i

czasochłonna, ale uważana jest za najpiękniejszą technikę.

Spawanie MIG/MAG

Różnica między spawaniem MIG i MAG polega tylko na rodzaju gazu osłonowego stosowanego: bezwładnego lub aktywnego. Proces spawania jest taki sam, dlatego uważa się to za jedną technikę. To najszybsza technika, co czyni ją najpopularniejszą. Spawanie MIG/MAG może również być zautomatyzowane za pomocą robota spawalniczego.

Jeśli przeczytasz opisy pracy spawacza na naszej stronie z ofertami pracy, zobaczysz, że poszukujemy spawaczy różnych rodzajów, takich jak spawacze rur, spawacze blacharscy lub spawacze montażyści.

Jak znaleźć pracę spawacza w Holandii?

Jeśli szukasz pracy spawacza za granicą, zauważysz, że trudno jest szukać jej, jeśli nie mówisz po holendersku. Jeśli pracujesz z Eastmen, nie musisz szukać ani mówić po holendersku. My już to zrobiliśmy dla Ciebie i zawsze mamy oferty pracy dla doświadczonych wykwalifikowanych pracowników. Proces aplikacji jest prosty.

 1. Zastosuj na jedno z naszych stanowisk pracy w Holandii;
 2. Wyślij niezbędne dokumenty wymagane przez osobistego rekrutera;
 3. Podpisz umowę o pracę;
 4. Kup bilet na samolot / autobus lub przyjedź własnym samochodem;
 5. Przyjdź na pierwszy dzień pracy! Proste, prawda?

Które prace spawalnicze są najbardziej opłacalne?

Wynagrodzenie spawacza zależy w dużej mierze od tego, jakiej techniki spawania używa i jak dobrze potrafi spawać. Certyfikaty i doświadczenie również odgrywają rolę w ustalaniu wynagrodzenia spawacza. Aby uzyskać więcej informacji na temat wynagrodzenia i warunków pracy, skontaktuj się z nami.

NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Doskonałe miejsca pracy w różnych sektorach tylko czekają na doświadczonego profesjonalistę takiego jak Ty. Na co czekasz?

Czy nadal masz wątpliwości? Przeczytaj 7 powodów, dla których warto pracować w Holandii.

Spawacz MIG-MAG
Jesteś doświadczonym spawaczem i chciałbyś rozwijać się zawodowo, pracując w czystym i nowoczesnym środowisku w Holandii? Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy. Zatrudnimy spawaczy MIG/MAG, z certyfikatem lub bez, dla naszych klientów i partnerów w ważnych miastach w całej Holandii, takich jak Amsterdam, Utrecht, Eindhoven, Maastricht czy Groningen. Czego szukamy: Gotowości do przeniesienia […]

Często Zadawane Pytania

Najprostszym sposobem jest złożenie podania przez Eastmen. Już przeprowadziliśmy dla Ciebie poszukiwania i mamy wiele ofert pracy. Wszystko, co musisz zrobić, to złożyć podanie na naszej stronie internetowej, a następnie wysłać i podpisać niezbędne dokumenty.

Wynagrodzenie spawacza zależy od różnych czynników, takich jak jego doświadczenie i stosowana technika spawania. Certyfikaty i jakość spawania mogą również odgrywać rolę w ustalaniu wynagrodzenia spawacza. Możesz skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

PRIVACYBELEID

ALGEMENE VOORWAARDEN

088 144 4444

INFO@EASTMEN.NL

AANMELDEN VOOR DE NIEWSBRIEF

© 2024 Eastmen Human Resource B.V

Papendorpseweg 99 building A

3542 AD Utrecht

Nederland