POWAŻNE AGENCJE REKRUTACYJNE ZA GRANICĄ

Stało się łatwiejsze znalezienie pracy za granicą poprzez agencje rekrutacyjne. Wielu ludzi chce spróbować swojego szczęścia za granicą, żeby zarobić więcej pieniędzy i zdobyć doświadczenie. Istnieje wiele agencji rekrutacyjnych, które twierdzą, że oferują Ci wszystko, ale gdy przyjedziesz do tego kraju, rzeczywistość jest zupełnie inna. Dlatego bardzo ważne jest wybranie dobrej agencji rekrutacyjnej.

SKĄD WIESZ, KTÓRĄ AGENCJĘ REKRUTACYJNĄ WYBRAĆ?

W Holandii poważna agencja rekrutacyjna, która oferuje stabilną pracę i wypłaca wynagrodzenie na czas, posiada pewne certyfikaty wydane przez zewnętrzne organizacje. Agencja jest corocznie audytowana i musi spełniać bardzo dobre standardy pracy, aby utrzymać te certyfikaty. Eastmen jest jedną z niewielu agencji rekrutacyjnych w Holandii, która posiada wszystkie niezbędne certyfikaty. Dzięki temu możesz być pewny, że jeśli zdecydujesz się pracować z nami, Twoje prawa pracownicze będą szanowane.

¨Wybrałem Eastmen, ponieważ ufałem im od początku.¨

Sofer de tir
Mușat Oana
Kierowca ciężarówki

10 WIĘCEJ POWODÓW, BY WYBRAĆ EASTMEN

Agentie recrutare strainatate
  • Jesteśmy najlepsi w swojej dziedzinie – działamy od 2006 roku i odnosimy sukcesy w rekrutowaniu i umieszczaniu tysięcy ludzi w całej Holandii. Oferujemy pracę za granicą bez prowizji.
  • Znajdujemy dla Ciebie odpowiednią pracę – nasi rekruterzy znajdują dla Ciebie pracę zgodną z Twoimi umiejętnościami, dzięki czemu będziesz czuł się w pracy komfortowo i zdobywał doświadczenie związane z Twoim zawodem.
  • Masz swojego osobistego rekrutera – w trakcie procesu rekrutacji masz swojego osobistego rekrutera, który jest do Twojej dyspozycji w przypadku pytań związanych z miejscem pracy. Dzięki temu wiesz, do kogo dzwonić, i nie musisz ciągle rozmawiać z inną osobą, która nie zna Twojej sytuacji.
  • Nasi koordynatorzy odbiorą Cię z lotniska – gdy przyjedziesz do Holandii, nasi koordynatorzy będą na Ciebie czekać na lotnisku i zawiozą Cię do nowego domu.
  • Pomagamy otworzyć konto bankowe i uzyskać BSN – Nasi koordynatorzy pomogą Ci otworzyć konto bankowe i umówić się na uzyskanie BSN (obowiązkowy numer ubezpieczenia społecznego w Holandii).
  • Otwieramy dla Ciebie ubezpieczenie zdrowotne – w Holandii obowiązkowe jest posiadanie ubezpieczenia zdrowotnego. Otwarcie takiego ubezpieczenia może być trudne, jeśli nie mówisz po holendersku. Nasi holenderscy koledzy z działu księgowości zajmują się tym wszystkim w Twoim imieniu.
  • Oferujemy Ci możliwość wynajęcia samochodu służbowego z bezpłatną kartą paliwową – możesz również korzystać z samochodu prywatnie w Holandii.
  • Pomoc podczas pobytu w Holandii – przez cały okres trwania Twojego kontraktu pracy, masz do dyspozycji zespół koordynatorów, którzy pomogą Ci w razie potrzeby.
  • Oferujemy Ci holenderski umowę o pracę – ta umowa jest również przetłumaczona na język rumuński, węgierski lub angielski, dzięki czemu możesz przeczytać swoje prawa i warunki pracy nawet jeśli nie mówisz po holendersku.
  • Wypłacamy Twoje wynagrodzenie co tydzień – w naszym portalu E-uur możesz zobaczyć swoje przepracowane godziny i poprzednie listy płac, do których masz dostęp w dowolnym momencie i bez naszej pomocy.
Agentie de recrutare strainatate
Agentie de recrutare in strainatate

PODSUMOWANIE – JAK WYBRAĆ AGENCJĘ PRACY ZA GRANICĄ

Jeśli nigdy nie pracowałeś w Holandii, może się wydawać niemożliwe znalezienie za granicą agencji rekrutacyjnej, na którą możesz polegać. Możesz kierować się certyfikatami posiadanych przez daną agencję. Biorąc pod uwagę, że niewiele agencji w Holandii ma wszystkie niezbędne certyfikaty potwierdzające, że są poważnymi firmami, polecamy Ci pracować przez nas. Powyżej wymieniliśmy 10 powodów, dla których powinieneś wybrać nas. Z czasem przekonasz się, że wymieniłem tylko kilka z wielu powodów, dla których warto współpracować z Eastmen. Aplikuj bezpośrednio na naszej stronie z aktualnymi ofertami pracy!

PRIVACYBELEID

ALGEMENE VOORWAARDEN

088 144 4444

INFO@EASTMEN.NL

AANMELDEN VOOR DE NIEWSBRIEF

© 2024 Eastmen Human Resource B.V

Papendorpseweg 99 building A

3542 AD Utrecht

Nederland