Tak, jeśli mieszkasz w zakwaterowaniu dostarczonym przez Eastmen, Twój pokój jest bezpłatny.

Jeśli mieszkasz w odległości do 15 km od swojego miejsca pracy i wolisz jeździć rowerem zamiast samochodem, możesz wysłać e-mail na adres help@eastmen.eu i poprosić o rower. Korzystanie z roweru do dojazdów do pracy jest darmowe, ale uzależnione od dostępności.

Niestety nie jest to dozwolone, ponieważ większość właścicieli mieszkań nie akceptuje zwierząt domowych.

Aby kwalifikować się do holenderskiej emerytury AOW, musisz mieszkać lub pracować w Holandii przez określoną liczbę lat. Jeśli masz 50 lat lub więcej, minimalny wymagany wiek to 10 lat. Jeśli masz mniej niż 50 lat, musisz mieszkać lub pracować w Holandii przez co najmniej 50% czasu między 15. rokiem życia a osiągnięciem wieku emerytalnego AOW. Możesz przeczytać więcej na ten temat w naszym blogu.

Może to być możliwe przez krótki okres czasu i kosztuje dodatkowo 100 euro tygodniowo. Wyślij swoją prośbę na adres help@eastmen.eu, a nasi koordynatorzy poinformują Cię, czy jest to możliwe.

Możesz kwalifikować się do otrzymywania zasiłku na dzieci, jeśli pracujesz lub mieszkasz w Holandii. Musisz złożyć wniosek na stronie internetowej SVB. Więcej o warunkach można przeczytać tutaj.

PAWW to dodatkowa składka społeczna na rzecz pracodawcy (Eastmen), która zapewnia dodatkowe świadczenia w przypadku choroby lub bezrobocia przez trzeci rok. Zostanie ona potrącona, ale zostanie również dodana do twojego payslipu. Dzieje się tak, ponieważ musi być ona widoczna dla organów administracji oraz urzędu podatkowego. Eastmen płaci także tę składkę do rządu.

Tak, to możliwe. Możecie to ustalić między sobą.

Dzieci poniżej 18 roku życia mogą być współubezpieczone w ramach Twojego ubezpieczenia. Czy załatwiliśmy twoje ubezpieczenie? Wyślij nam prośbę o rejestrację dziecka/dzieci na adres help@eastmen.eu. Dopiero po rejestracji są ubezpieczone. Załatwiłeś prywatne ubezpieczenie? Następnie należy się z nimi skontaktować i poprosić o zarejestrowanie dziecka/dzieci. Pozostali członkowie rodziny muszą wykupić własne prywatne ubezpieczenie.

Tak, możesz ubiegać się o prywatne ubezpieczenie zdrowotne w Holandii. Istnieje wiele firm ubezpieczeniowych, z których możesz wybierać. Możesz przeczytać więcej na ten temat tutaj.

PRIVACYBELEID

ALGEMENE VOORWAARDEN

088 144 4444

INFO@EASTMEN.NL

AANMELDEN VOOR DE NIEWSBRIEF

© 2024 Eastmen Human Resource B.V

Papendorpseweg 99 building A

3542 AD Utrecht

Nederland