PRACA W HOLANDII Z NOCLEGIEM I DARMOWYM TRANSPORTEM

Wielu ludzi marzy o lepszej pracy, korzystniejszych warunkach i wyższej pensji. Wiele z tych możliwości znajdujemy tylko za granicą. Ale jak zdobyć odwagę, by przeprowadzić się do obcego kraju, w którym nie mówisz języka? Jak znaleźć pracę i nocleg? Jak dostać się do pracy? Eastmen oferuje pracę w Holandii z noclegiem i darmowym transportem, dzięki czemu nie musisz samodzielnie szukać odpowiedzi na te pytania.

NOCLEGI W HOLANDII

Holandia to mały, ale bardzo popularny kraj i dlatego dość zatłoczony. Znalezienie domu blisko pracy może być bardzo trudne z wielu powodów. Po pierwsze, masz dużo konkurencji, jest wielu ludzi szukających noclegu. Agencje nieruchomości i prywatni właściciele, którzy wynajmują swoje mieszkanie, mogą zdecydować, komu chcą je wynająć, i często, jeśli mają wybór, wybierają rodziny. Mają wrażenie, że jeśli wybiorą rodzinę, mają większe bezpieczeństwo, są cichsi i lepiej dbają o mieszkanie.

Poza konkurencją, agencje nieruchomości i prywatni właściciele mają wiele wymagań, jeśli chodzi o cenę i pensję. Często chcą pensji trzykrotnie wyższej niż cena wynajmu oraz umowy o pracę na czas nieokreślony, plus gwarancji równej cenie wynajmu na dwa miesiące. Te rzeczy są prawie niemożliwe, jeśli właśnie zaczynasz pracę. Dlatego w Eastmen oferujemy pracę w Holandii z darmowym noclegiem i transportem. Praca w Holandii z noclegiem i darmowym transportem

locuri de munca olanda cu cazare si transport gratuit 2
locuri de munca olanda cu cazare si transport gratuit

DARMOWY TRANSPORT

W Holandii preferowanym środkiem transportu jest rower, ale jeśli mieszkasz trochę dalej od swojego miejsca pracy lub nie czujesz się komfortowo jadąc na rowerze, możesz zdecydować się na dojazd samochodem. Jeśli nie przyjeżdżasz do Holandii własnym samochodem, możesz wynająć samochód, ale jest to bardzo drogie. Inną opcją jest transport publiczny, ale wiele firm znajduje się w strefie przemysłowej, która nie jest łatwo dostępna transportem publicznym.

Eastmen daje ci możliwość wynajęcia samochodu od nas i dajemy ci kartę paliwową, którą możesz użyć do bezpłatnego zatankowania samochodu. Nasze samochody nie są starsze niż 2 lata i zapewniają wygodę, której potrzebujesz, aby codziennie dojeżdżać do pracy. O wiele wygodniejsze, prawda?

PRACA W HOLANDII Z ZAKWATEROWANIEM I DARMOWYM TRANSPORTEM - PODSUMOWANIE

Znalezienie mieszkania blisko miejsca pracy może być trudne, ponieważ Holandia jest małym, ale bardzo zatłoczonym i popularnym krajem dla cudzoziemców. Wiele osób szuka mieszkań, a właściciele i agencje nieruchomości mają w czym wybierać. Ceny najmu i wymagania najmu są wysokie, a preferowane są rodziny. To może powstrzymać niektórych ludzi przed podjęciem kroku pracy (tymczasowej) w Holandii.

Eastmen oferuje prace w Holandii z zakwaterowaniem i darmowym transportem, aby pomóc Ci w sprawnym podjęciu tego kroku. Twoim jedynym zmartwieniem jest pójście do pracy i wykonywanie swojej pracy jak najlepiej potrafisz. Proste, prawda?

locuri de munca olanda cu cazare si transport gratuit

PRIVACYBELEID

ALGEMENE VOORWAARDEN

088 144 4444

INFO@EASTMEN.NL

AANMELDEN VOOR DE NIEWSBRIEF

© 2024 Eastmen Human Resource B.V

Papendorpseweg 99 building A

3542 AD Utrecht

Nederland